Beste medeparochianen,

Net als afgelopen jaar zal de traditionele kerkveiling in november geen doorgang vinden. De voorbereiding had al in volle gang moeten zijn. Op het moment dat het comité met de voorbereidingen moest starten waren er teveel onduidelijkheden omtrent de maatregelen tegen covid 19. Hierdoor hebben wij wederom besloten om over te gaan tot de actie kerkbalans.

Langzamerhand is er weer meer mogelijk maar we komen uit een periode waarin contacten beperkt werden. Dat heeft bij iedereen invloed, soms meer, soms minder, maar we hadden er allemaal mee te maken. Onze kerk geeft juist ruimte om te verbinden en om dat te kunnen blijven doen vragen wij u om een financiële bijdrage, onder het motto: ‘Samen Sterk’

Wij hopen op uw steun zodat onze kerk haar rol kan blijven vervullen. U ontvangt hiervoor binnenkort weer een brief met de mogelijkheden voor uw donatie.
Wij hopen u volgend jaar weer te mogen ontmoeten op de 100e kerkveiling van OLV Praesentatie in de Spoorbuurt!

Het kerkveiling Comité

Copyright © 2004- 2021. OLV Praesentatie Anna Paulowna.