Inlogformulier

Artikel plaatsen?
dan eerst inloggen.
.

De jaarlijkse kerkveiling van onze parochie OLV Praesentatie is dit jaar op vrijdag 9 november 2018 in het Wapen van Holland tegenover onze kerk. De aanvang van de veiling is 20.00 uur. Vanaf 19.15 uur bent u welkom om de veilingitems alvast te bekijken. Thema kerkveiling "Vieren doe je samen" Wat is de kerkveiling? In Anna Paulowna wordt aan de actie kerkbalans vorm gegeven door een traditionele kerkveiling. Via deze veiling doen wij een beroep op u voor een financiële bijdrage ten behoeve van onze parochie en de instandhouding van onze kerk. Voor de te houden veiling wordt aan parochianen en ondernemers gevraagd goederen aan de kerk aan te bieden. Hiervoor is een formulier beschikbaar dat is bijgevoegd bij de uitnodigingsbrief voor de veiling die half september is verspreid. De veilingavond is een gezellige avond, waarbij professionele veilingmeesters de geschonken goederen met een grap en een grol per opbod verkopen, waarbij de gehele opbrengst ten goede komt aan onze kerkgemeenschap. Onder het genot van een hapje en een drankje dat u aangeboden wordt door de kerk kunt u bieden op een divers aanbod van goederen. U blijft niet zomaar aan goederen hangen: bieden gebeurt met behulp van een biednummer dat u krijgt uitgereikt op de veilingavond. Daarnaast laten de veilingmeesters weten welke prijsopslag zij bij de biedingen hanteren. Er is ruimte voor kopers met een klein en een groot budget. Bent u nog nooit geweest? Kom eens vrijblijvend langs om de veilingbelevenis te ervaren!

U vindt een aantal bijzondere artikelen ook op onze facebookpagina: Kerkveiling OLV Praesentatie Waarom de kerkveiling? De kerkveiling is de belangrijkste inkomstenbron voor onze kerk om haar activiteiten en het onderhoud aan het gebouw te kunnen financieren. Uw (financiële) bijdrage is van belang. Dit jaar moet er een nieuw voorzetraam komen voor het glas-in-lood raam. Daarnaast wordt het gebruikt om bijeenkomsten en ontmoetingen te kunnen organiseren in en namens onze kerk. En om bezoeken af te leggen bij mensen die behoefte hebben aan een luisterend oor. Uiteraard kunt u ook altijd uw financiële bijdrage storten op het rekeningnummer van de actie kerkveiling: NL73RABO0109001133. Belastingaftrek Giften aan goede doelen of “organisaties tot algemeen nut” (ANBI) zijn een aftrekpost voor uw aangifte inkomstenbelasting. Ook giften aan onze kerk komen voor aftrek in aanmerking. Meer informatie is te vinden op deze site.

Copyright © 2004-2019. OLV Praesentatie Anna Paulowna.