Na de feestdagen heeft de parochieraad haar werkzaamheden weer opgepakt. Allereerst was daar het aantreden van de nieuwe penningmeester Wendy Donkers (zie ook elders in de Pastorale).  Daarnaast hebben we teruggekeken op de vieringen rondom Kerstmis: de viering met de hele basisschool, aanvangstijden kerstavond (17.00 en 19.00 uur), 1ste en 2e Kerstdag, de oudejaarsviering en de inhoud en opzet van de diverse vieringen. Ook was de coördinator van het Vormsel uitgenodigd om het een en ander te bespreken over het Vormsel van 20 mei dat voor de drie parochies in onze kerk zal plaatsvinden en waar de voorbereiding al voor gestart is. Zoals het er nu naar uitziet komt Mgr. Punt dan zelf het sacrament toedienen. Ook willen we regelmatig (vertegenwoordigers) van werkgroepen uitnodigen om het een en ander over hun werkzaamheden te vertellen en te horen hoe het gaat. Als er behoefte aan is mogen de groepen zichzelf uiteraard ook aanmelden bij een van de bestuursleden voor overleg. Het lijkt nog lang te duren maar in 2019 bestaat onze parochie 150 jaar en de R.K. Spoorbuurtschool 100 jaar. Tijd voor een feestje???. Een blik vooruit levert op dat in april Rhytm Voice weer een “Beleef Pasen” zal opvoeren op 31 maart , dat we bij de narcissenwandeltocht de kerk willen openstellen voor de wandelaars (16 april) en er nu al gerepeteerd wordt voor de ongetwijfeld weer mooie muzikale paasvieringen. Verder is op maandagochtend van 10.00 tot 11.30 nog steeds het secretariaat open voor het opgeven van intenties e.d., kunt u de verzameling wijwaterbakjes komen bekijken en zijn de kosters aanwezig en is de kerk open voor een ieder die even een bezoekje wil brengen aan de kerk.   

Copyright © 2006 - 2019.  OLV Praesentatie Anna Paulowna.