Na de mededeling dat in de loop van 2024 onze kerk, maar ook de kerken in Breezand, ’t Zand, Julianadorp en Den Helder gaan sluiten, is het niet zo dat we rustig gaan afwachten tot het zover is. Achter de schermen wordt door het bestuur van het Samenwerkingsverband hard gewerkt om dit hele proces tot sluiting in goede banen te leiden. Zo wordt er naarstig gezocht om, ergens op het platteland en in de stad, een ruimte te vinden waar we kunnen vieren met elkaar. En zo zijn er honderden dingen te regelen. En intussen gaan de vieringen in de huidige gebouwen nog gewoon door, net als alle andere  activiteiten van al onze vrijwilligers. Mocht u naar aanleiding van bovenstaande nog vragen of suggesties hebben, neemt u dan contact op met een van onze parochieraadsleden of stuurt u een mail naar het secretariaat met uw vraag/opmerking.

Copyright © 2004-2023. OLV Praesentatie Anna Paulowna.